KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14203069
nr 1420 3069
Louise af Geijerstam
(1870-1956), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1924, Skövde. Olja på duk, 50x74, yttermått inklusive ram: 58x82 cm
Louise af Geijerstam, svensk bildkonstnär född 1870, död 1956 .
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:49:47
100 kr
150 kr
Louise af Geijerstam
Läs mer om Louise af Geijerstam